ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0412 55 94 04

Контакт-центр0412 55 94 04

31.05.2021 / 15:40

Електроенергія та газ для бізнесу: пакетна пропозиція від ТОВ «Житомиргаз Збут»

ТОВ «Житомиргаз Збут» пропонує представникам малого та середнього бізнесу, а також бюджетним організаціям, пакетну пропозицію – електроенергія та газ від одного постачальника.

Зручна та вигідна пропозиція з постачання одразу двох ресурсів від однієї компанії стає все популярнішою. Окрім газу, у ТОВ «Житомиргаз Збут» закуповують і електроенергію підприємці з різних районів Житомирської області. Адже компанія зарекомендувала себе як надійний та зручний постачальник природного газу і вже більше п’яти років стабільно забезпечує газом своїх клієнтів.

«Кількість наших клієнтів, які купують електроенергію, постійно і впевнено зростає. Це свідчить про  наявність у нас переваг над конкурентами та довіру до бренду. Наші потенційні клієнти завжди отримують гнучкі комерційні пропозиції, адже вартість енергоресурсу вже визначають ринкові механізми і обсяги споживання, а не фіксовані тарифи. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до розрахунку ціни, аби вона була найвигіднішою саме для споживача», – наголошує директор ТОВ «Житомиргаз Збут» Олена Благодарська.

Переваги пакетної пропозиції з постачання газу та електроенергії від ТОВ «Житомиргаз Збут»:

  • індивідуальний підхід до формування ціни;
  • відсутність штрафів за небаланси по групі Б;
  • обслуговування клієнта одним персональним менеджером, який вестиме обидва напрями та консультуватиме з усіх питань, що виникатимуть;
  • оперативне формування менеджером рахунків та актів виконаних робіт з обох видів постачання, оперативне укладання нових договорів або внесення змін у діючі.

ТОВ «Житомиргаз Збут» пропонує своїм клієнтам три тарифних пакети з різними умовами оплати: передоплата, післяплата та подекадна оплата.

Детальні умови постачання електроенергії можна знайти на офіційному сайті ТОВ «Житомиргаз збут» у розділі «Електропостачання» (https://zt.gaszbut.com.ua/ua/electricity) або дізнатись за телефоном (067) 512-24-32.

Нагадаємо, ТОВ «Житомиргаз Збут» отримав ліцензію на постачання електричної енергії юридичним і фізичним особам-підприємцям у червні минулого року. Компанія вже більше п’яти років працює на енергетичному ринку та завжди надійно виконує свої зобов’язання перед усіма категоріями споживачів.

Стати клієнтом Змінити тариф