ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0412 55 94 04

Контакт-центр0412 55 94 04

01.06.2021 / 19:34

Підключайте знайомих до тарифу «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» та отримуйте вдвох по 50 грн на газ

«Житомиргаз Збут» спеціально для своїх нових клієнтів із Коростишівської, Глибочицької, Харитонівської та Старосілецької громад оголошує нову акцію «Приведи друга та отримай 50 грн на оплату за газ».

Так, з 1 червня 2021 року для цих споживачів стартує акція «Приведи друга  та отримай гроші на оплату за газ». Учасниками Акції можуть стати діючі клієнти ТОВ «Житомиргаз Збут» з Коростишівської, Глибочицької, Харитонівської та Старосілецької громад, які оберуть для себе тариф «Твій газ Рівномірний платіж» та запросять друзів/рідних/знайомих стати клієнтом компанії та підключитися до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж».

Якщо ці умови будуть виконані, то діючий клієнт та новий клієнт отримають подарункові сертифікати по 50 грн для оплати за газ.

Поспішайте, подарункові сертифікати отримають перші 200 учасників! Долучитися до акції можна до 30 червня 2021 року.

Важливо:

  • виграна сума не може бути використана як сплата за доставку газу.
  • Сума поверненню не підлягає.
  • Результати акції є остаточними і не оскаржуються.

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» дозволяє розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно протягом року. Річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну і споживач щомісяця сплачує рівні частини від свого річного обсягу. До речі, за цим тарифом взимку клієнт може сплачувати менше, ніж реально споживає.

Детальніше ознайомитися з інформацією про тариф «Твій газ Рівномірний платіж» можна за посиланням: https://zt.gaszbut.com.ua/ua/gas-supply/special-offer/id/tarif-tvij-gaz-rivnomirnij-platizh-41272

ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного.

Стати клієнтом Змінити тариф