ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0412 55 94 04

Контакт-центр0412 55 94 04

31.03.2021 / 10:44

Учасники акції ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ до 5 квітня повинні передати показання лічильників

31 березня останній день дії спеціального тарифу ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ від ТВІЙ ГАЗБУТ. Для підбиття підсумків акції і здійснення остаточного розрахунку з її учасниками важливо, щоб всі хто брав участь у акції до 5 квітня передали показники лічильників станом на 01.04.2020 р.

Для чого це потрібно? 

  • Якщо ви використали стільки ж газу, скільки придбали – вітаємо, ви ідеально плануєте! Ні вам, ні нам не потрібно робити додаткових розрахунків. 
  • Якщо ви використали придбаний газ раніше, ніж закінчився строк дії тарифу, то за використаний понад цей обсяг газ потрібно сплатити за поточною ціною. 
  • Якщо ви не використали весь обсяг придбаного газу, то ми повернемо вам залишок коштів, або зарахуємо як оплату за наступний період. Ви самі обираєте зручний для вас варіант.

У додатку прикріплюємо заяви на повернення коштів. Заяву можна відправити e-mail: office@ztgaszbut.104.ua.

Після підбиття підсумків ми повідомимо скільки коштів вдалося заощадити учасникам акції завдяки тарифу ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ.

В акції ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ , яка стартувала з 15 серпня 2020 року, взяло участь 1 321 клієнт ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ».  Загалом всі учасники акції закупили 1,24 млн куб. м газу. У середньому кожен із них замовив майже по тисячі кубометрів блакитного палива. Завдяки вигідній пропозиції усі охочі могли придбати необмежений запас газу на холоди за ціною від 4,49 до 5,49 грн за кубометр. Наразі учасники акції використали близько 81% акційного газу.

Нагадаємо, що найбільш заощадливі споживачі газу Житомирської області проживають у Житомирі, Бердичеві, Радомишлі, Коростені, Попільні та Новограді-Волинському. Жителі цих міст регіону були найактивнішими учасниками другого сезону ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ.

Бути нашим клієнтом – вигідно та зручно. Дякуємо, що обираєте нас!

ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного