ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0412 55 94 04

Контакт-центр0412 55 94 04

28.04.2021 / 11:26

За 2 доби 109 нових споживачів обрали постачальником газу ТОВ «Житомиргаз Збут»

Стати клієнтом ТОВ «Житомиргаз Збут» просто та зручно. Такою можливістю, після оголошення вартості газу у межах базової річної пропозиції постачальника, вже скористалися 109 побутових споживачів блакитного палива.

Як стати клієнтом ТОВ «Житомиргаз Збут»

Як стати клієнтом ТОВ «Житомиргаз Збут»
ФОТО: ТОВ "Житомиргаз Збут"

«Дякуємо за довіру кожному клієнту. Ми постійно працюємо над вдосконаленням наших сервісів. У час пандемії неабиякої популярності набули електронні послуги, тому активно розвиваємося у цьому напрямку. Також для всіх споживачів згодом будуть запропоновані нові тарифи компанії: «Твій газ Рівномірний платіж» та «Твій газ На зиму», які допоможуть заощаджувати кошти», – розповідає директор ТОВ «Житомиргаз Збут» Олена Благодарська.

Відкриття ринку газу в Україні передбачає можливість змінити постачальника блакитного палива. І щоразу більше споживачів надають перевагу компаніям, які перевірені часом і готові вирішувати будь-які газові питання свого клієнта. ТОВ «Житомиргаз Збут» з 2015 року безперебійно забезпечує блакитним паливом понад 365 тис. побутових споживачів.

Як стати клієнтом ТОВ «Житомиргаз Збут»?

  1. Переходьте за посиланням https://zt.gaszbut.com.ua/ua/sign-agreement/id/jak-stati-klijentom-41094 на сайті ТОВ «Житомиргаз Збут».
  2. Скачайте та заповніть Заяву-приєднання.
  3. Зіскануйте або сфотографуйте заповнену Заяву-приєднання разом із необхідними документами (копія паспорта, ідентифікаційного коду, права власності на житло).
  4. Завантажуйте скановані документи на сайті https://zt.gaszbut.com.ua/ua/sign-agreement/id/jak-stati-klijentom-41094
  5. Оригінал Заяви-приєднання у друкованому вигляді передайте до найближчого вам відділення ТОВ «Житомиргаз Збут», або направляйте поштою за адресою: 10003, Житомирська обл., місто Житомир, Перемоги майдан, 10.

Після отримання перелічених вище документів компанія одразу ж розпочне процедуру вашого переходу.

Споживачів, у яких немає можливості заповнити Заяву-приєднання онлайн, чекаємо у відділеннях ТОВ «Житомиргаз Збут» за адресами: https://zt.gaszbut.com.ua/ua/contacts/id/kontakti-pidrozdiliv-22988

Якщо маєте питання – заповнюйте форму зворотного зв'язку за посиланням https://zt.gaszbut.com.ua/ua/sign-agreement/id/jak-stati-klijentom-41094. Після чого вам зателефонує наш менеджер і надасть усю необхідну інформацію.

ТВІЙ ГАЗЗБУТ – надійний та зручний для кожного.

Стати клієнтом Змінити тариф