ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0412 55 94 04

Контакт-центр0412 55 94 04

20.05.2021 / 13:19

Заборгованість клієнтів ТОВ «Житомиргаз Збут» зменшилася на 68,4 млн грн

На початок травня поточного року борг клієнтів ТОВ «Житомиргаз Збут» за спожитий газ складає більше 251 млн грн. У порівнянні з попереднім місяцем, сума заборгованості зменшилася на 68,4 млн грн.

«Вдячні всім споживачам природного газу, котрі вчасно здійснюють розрахунок за використане паливо. Від відповідальності усіх учасників газового ринку залежить стабільність та безперебійність газопостачання», – наголошує директор ТОВ «Житомиргаз Збут» Олена Благодарська.

Найвідповідальніше розраховуються за газ у Коростенському районі – 81% жителів вчасно оплачує рахунки за спожитий ресурс. Лідерами ж з несплати за блакитне паливо залишаються Житомир, Бердичів, Попільня. Так, понад 21% житомирян не сплачує за спожитий газ три й більше місяців. Борг жителів обласного центру складає 93 млн грн.

«Зазвичай під час холодів клієнти щороку накопичують заборгованість, а потім поступово погашають її. Навесні активне споживання газу спадає і домогосподарства починають розраховуватися за поточні та попередні періоди. Для того, аби вже цієї зими не накопичувати борги за блакитне паливо, пропонуємо клієнтам тариф «Твій газ Рівномірний платіж». Він допоможе зменшити витрати на газ під час опалювального сезону, коли використання енергоресурсу є найбільшим. Так, споживач щомісяця сплачуватиме за блакитне паливо рівними частинами від свого річного обсягу споживання», – зазначає Олена Благодарська.

За її словами, тариф «Твій газ Рівномірний платіж» дозволить рівномірно розподілити фінансове навантаження, адже взимку споживач сплачуватиме менше, ніж фактично використав.

«Ця пропозиція має особливо зацікавити власників індивідуального опалення, Можливість сплачувати за газ рівними частинами протягом дії тарифу допоможе їм уникнути надмірних «зимових» витрат», – наголошує директор ТОВ «Житомиргаз Збут».

Нагадаємо, під час карантину ТОВ «Житомиргаз Збут» не припиняє газопостачання, не нараховує пеню за невчасну оплату рахунків, а кожну ситуацію з заборгованістю розглядає індивідуально. Якщо людина не в змозі погасити прострочену суму, вона може укласти договір реструктуризації боргу та оплатити його частинами.

 «У період пандемії коронавірусу надайте перевагу онлайн розрахункам за спожитий газ за допомогою електронних сервісів, які дозволяють безпечно проводити оплату, переглядати історію платежів, контролювати стан свого рахунку», – радить директор ТОВ «Житомиргаз Збут».

 До послуг клієнтів ТОВ «Житомиргаз Збут» такі е-сервіси: 

 

 

 

Стати клієнтом Змінити тариф