ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0412 55 94 04

Контакт-центр0412 55 94 04

24.02.2017 / 14:21

Як дізнатися про якість газу

Споживачі Житомирської області отримують природний газ, що за своїми показниками відповідає усім вимогам стандартів якості, які діють в Україні. Фізико-хімічні параметри підтверджені сертифікатами, які видаються хімічними лабораторіями газотранспортних та газовидобувних підприємств.

Фізико-хімічні параметри природного газу підтверджуються сертифікатами

Фізико-хімічні параметри природного газу підтверджуються сертифікатами

Якісні характеристики природного газу, що розподіляється споживачам Житомирської області, щомісяця публікуються на корпоративній сторінці газорозподільної компанії в розділі "Якість газу" та в обласній газеті "Житомирщина".

Фізико-хімічні показники природного газу відповідають параметрам чинного міждержавного ГОСТу 5542-87 "Гази горючі природні для промислового та комунально-побутового призначення". Щодо калорійності природного газу, чинними стандартами встановлено: теплота згоряння повинна бути не нижчою за 7600 ккал/куб.м. При цьому, зазвичай, навіть мінімальний зафіксований рівень калорійності природного газу в Житомирській області на 7-8% вище від стандартного показника.

 З якісними характеристиками природного газу, який постачається споживачам Житомирської області можна ознайомитись на сайті газорозподільної компанії.