ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0412 55 94 04

Контакт-центр0412 55 94 04

06.01.2016 / 14:29

Як зареєструвати особистий кабінет

На сайті 104.ua для споживачів природного газу Житомирщини з'явилася нова послуга – Особистий кабінет. Користуватися он-лайн кабінетом можуть усі споживачі.

Як передавати показання лічильника

Як передавати показання лічильника
ФОТО: 104.ua

ЗРУЧНІСТЬ

Кожен клієнт ТОВ «Житомиргаз Збут», зареєструвавшись в Особистому кабінеті, отримує можливість оплачувати за газ не виходячи із дому. Це фізичні особи, які використовують газ на побутові потреби або приватні підприємці, на чиє ім'я відкрито особовий рахунок.

Без щомісячних візитів у каси і трати часу у чергах клієнти можуть:

  • внести показання лічильника
  • стежити за хронологією показань лічильника та історією оплати
  • перевірити стан свого особового рахунку
  • дізнатися свій тариф
  • надіслати звернення.

БЕЗПЕКА

Обрані платіжні системи дозволяють здійснити оплату за газопостачання за міжнародними стандартами безпеки та гарантують високий рівень захисту персональних даних користувачів.

ВІДКРИТІСТЬ

Щоб уникнути непорозумінь зі споживачами через нарахування оплати і необґрунтованих підозр з їх боку, компанія відкрила процедуру оплати за послугу з газопостачання. Особистий кабінет дозволить споживачам стежити за своїм рахунком та самостійно облікувати використання блакитного палива.

ДОСТУПНІСТЬ

Якщо виникають питання щодо розрахунків, тарифів, субсидій чи інші, клієнт може скористатись прямим зв’язком  із фахівцем газового господарства, надіславши запит безпосередньо з Особистого кабінету.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Якщо при реєстрації виникають проблеми, надсилайте лист в службу технічної підтримки support@104.ua 

Для того, щоб зареєструватися в Особистому кабінеті, необхідно знати номер свого особового рахунку (він складається з 10 цифр) та останню суму, яку заплатили за послугу з газопостачання. Процедура реєстрації займає кілька хвилини.

Детальну інформацію та інструкції щодо реєстрації в Особистому кабінеті можна дізнатися на сайті 104.ua або зателефонувавши до Контакт-центру за номером: (0412) 55-80-04 та 55-94-04.

Стати клієнтом Змінити тариф