ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0412 55 94 04

Контакт-центр0412 55 94 04

06.01.2016 / 08:30

Як передати показання лічильника

Жителі області щомісяця швидко і легко можуть інформувати газове господарство про показання приладів обліку газу. Тепер ця процедура займе 2-3 хвилини часу.

Згідно нових правил, прописаних в Кодексі газорозподільних систем, споживачам газу необхідно зафіксувати показання газового лічильника станом на 1-ше число і передати ці дані газовій компанії з 1-го по 5-те число місяця, наступного за розрахунковим

Проте бажано, щоб показання лічильника газу були передані споживачем в останній день звітного місяця. У цьому випадку дані приладу обліку будуть прийняті за розрахункові.

Чотири зручні способи, які може обрати споживач, щоб передати показання лічильника:

  1. Через Особистий кабінет, зареєструвавшись на сайті 104.ua;
  2. Через мобільний додаток 104 Mobile.
  3. Через паблік-акаунт 7104ua у Вайбері.
  4. СМС–повідомленням на короткий номер 7104 (в форматі: ХХХХХХХХХХ - 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ - показання лічильника (до 5 цифр). Між особовим рахунком і показаннями лічильника має бути пробіл.
  5. За допомогою «IVR системи». Тобто Ви можете самостійно, без очікування участі оператора, ввести номер особового рахунку та показання лічильника (для цього необхідно, щоб Ваш телефон працював у тоновому режимі).

Дані про використання природного газу за повний календарний місяць необхідно передавати щомісячно з 1 по 5 число, щоб уникнути розбіжностей між споживачем та газопостачальною компанією.

Стати клієнтом Змінити тариф